Click aici »

Sofer TIR UE

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
Denmark
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
09-10-2011
Data actualizare
01-07-2012
Confidential
expirat

Descrierea postului

Obligatoriu urmatoarele aptitudini si conditii:

-soferi cu experienta in UE
-cunostinte la nivel conversational engleza sau germana
-obligatoriu ADR
-atestat transport marfa
-pasaport
-card tahografic
-analize medicale
-aviz psihologic
-cazier
-seriozitate si corectitudine-ceea ce se ofera si din partea firmei
-se circula in singel-mai rar in echipaj
-se circula conform timpilor de conducere.

Daca nu indepliniti conditiile pregatiti cat mai repede cele necesare vor fi plecari esalonate.

Responsabilitati / beneficii:

-1500 Eur0 pe luna lucrata - banii se pun pe card in 25 a lunii urmatoare
-masini din 2005 si mai noi - Volvo sau Scania cu service-ul la zi

Modalitatea de angajare: dupa contactul telefonic si mini-testul in limba engleza sau germana se face programarea plecarii in Danemarca.

Se vine la Zalau in ziua plecarii se da un interviu cu angajatorul prin telefon (stie si romana) daca conversatia in engleza sau germana este acceptabila se pleaca cu un microbus in Danemarca. ,dupa semnarea contractului de munca

La plecare se plateste o taxa de 350 Euro; in Danemarca la plecarea in cursa se da un avans.

Angajarile se vor derula pe 1 an de zile.

Daca nu aveti ADR il puteti face la Zalau intr-un timp scurt, depuneti CONTRAVALOAREA CURSULUI SI EXAMENULUI 450 LEI in Contul
RO 11 RZBR 0000010013159072 RAIFAISEN BANK ZALAU si buletinul si permisul de conducere prin fax.

Cerinte

-adr
-experienta
-card taho
-cazier
-engleza sau germana
-analize avizate min transportului-se pot face si la plecare din Zalau.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-1500 e indiferent de km
-dupa un an se da spor de vechime