Click aici »

Sofer TIR strainatate cu ADR

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
1500 EUR
Tara
Denmark, Germany
Oras(e)
Bucuresti, Cluj-Napoca Bucuresti Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
26-12-2011
Data actualizare
01-07-2012
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

Sofer TIR doar pe comunitate; contract de munca pe tara;1500E/luna indiferent de km;se sta afara minim 3 luni; se pun bani pe card in fiecare luna pe 25; camioane VOLVO cu prelata sau frig; dupa 1 an vechime salariu 1650 Eur; oferim seriozitate si cerem acelasi lucru.

Cerinte

- ADR; EXPERIENTA TIR PE TARA SI COMUNITATE,,PE COMUNITATE CONSTITUE UN AVANTAJ;
- card taho; atestat marfa.
-350 E consultanta-transportul pana in DANEMARCA SAU GERMANIA SE ASIGURA DE FIRMA
-AVIZ MEDICAL PSIHOLOGIC IN ORIGINAL
-PASAPORT
--limba engleza sau germana DAR NU SUNT OBLIGATORII IN LUNA IULIE VA REPARTIZAM LA DISPECERI ROMANI

Oferta (bonusuri, beneficii)

Angajam soferi tir pentru UE din toata tara

- retributie 1500 E/ luna indiferent de km
- se circula la diagrama pe VOLVO in UE
- se sta pe cabina minim 3 luni
-SE POATE STA TERMEN LUNG
- bani se vireaza pe card Raiffeisen care se face la plecare IN CLUJ (gratuit) la banca RAIFFEISEN CU CARE AVEM CONTRACT
-PENTRU PREINTERVIU TELEFONIC NE PUTETI CONTACTA .VOM FACE UN PRETRANING PRIN TELEFON SI CLARIFICAREA TUTUROR DETALIILOR
-plecarea in ziua sosirii la CLUJ-NAPOCA cand se va face si consultanta finala si medicina muncii
-pentru suspicii va putem furniza telefonul soferilor care au plecat recent sau mai demult
Pentru programari plecari avem telefoanele
0744- 573813 0260- 615890
0762- 258360
tirdk@yahoo.com
CU STIMA ECHIPA
Job Mobile Cluj Napoca

Pentru soferii ce nu au ADR se pot face programari pentru eXamen la CLUJ

PS in caz ca aveti cunostinte cu experienta pe comunitate si ADR PUTETI SA LE COMUNICATI DATELE NOASTRE DE COPNTACT