Click aici »

Sofer TIR Comunitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
2000 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
07-06-2018
Data actualizare
11-06-2018

Descrierea postului

Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica de profesionisti, calificata in domeniul transportului de marfa? Aplica pe postul de Sofer TIR in cadrul 3 GID Comprod!
SC 3 Gid Comprod SRL, cu sediul in Pitesti, Judetul Arges, angajeaza soferi TIR cu experienta pentru Comunitate:
- se ofera 2000 euro / luna.
- se lucreaza pe relatia Franta - Anglia,
- se respecta timpii legali de condus si de repaus
- se pleaca si se intoarce cu camionul, nu cu autocar, autoturism sau avion
Mai multe detalii la 0758.067.850 sau puneti un CV pe site-ul nostru 3gidtransport.ro

Cerinte

Vei fi singurul sofer de pe camion.
Experienta minima de 2 ani pe post de sofer TIR constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.
Nu se impune o limita de varsta si nu este necesara cunoasterea de limbi straine.
Cel mai important este ca nu se schimba camion/semiremorca.