Click aici »

Sofer TIR Comunitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
France, United Kingdom
Brasov, Buzau, Craiova, Pitesti, Targu Jiu Brasov Buzau Craiova Pitesti Targu Jiu
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
25-04-2018
Data actualizare
26-11-2018

Descrierea postului

SC 3 Gid Comprod SRL, cu sediul in Pitesti, angajeaza soferi TIR cu experienta pentru Comunitate. Se ofera 2000 euro pe luna.
- se respecta timpii legali de condus si de repaus saptamanal;
- se pleaca incarcat di Romania cu camionul si se intoarce incarcat.
- nu se schimba semiremorca sau camionul;
Pentru mai multe detalii sunati la 0758067850 sau trimiteti-ne un cv pe situl nostru 3gidtransport.ro

Cerinte

- se lucreaza pe camioane cu prelate, pentru care nu necesita ADR