Click aici »

Sofer TIR Comunitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
2000 EUR
Tara
France
Oras(e)
Pitesti Pitesti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
19-06-2017
Data actualizare
13-09-2018

Descrierea postului

- se lucreaza pe camioane cu prelata, pe Comunitate, pe relatia Franta-Anglia;
- se pleaca si se intoarce in tara cu camionul ( nu cu autocar, masina sau avion)
- se lucreaza respectand timpii legali de odihna si de repaus;
Pentru mai multe detalii sunati la 0758.07.850

Cerinte

Vei fi singurul sofer de pe camion.
Experienta minima de 2 ani pe post de sofer TIR constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.
Nu se impune o limita de varsta si nu este necesara cunoasterea de limbi straine.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizarea maxima oferita este de 2000 Euro.

Trimite CV