Click aici »

Sofer profesionist

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
04-03-2018
Data actualizare
04-03-2018

Descrierea postului

Conducerea camionului in UE si Romania, asistarea la incarcare/descarcare,predarea documentelor de transport, asigurarea marfurilor precum si comunicarea directa cu dispecerul sau alte persoane din conducere.

Cerinte

Seriozitate si respect in relatiile cu clientii, sefii si colegii,un minim de experienta de 3 luni si reprezinta un avantaj cunoasterea limbii engleze sau germane la nivel de comunicare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul de incadrare plus diurna incepe de la 1800 euro pentru primele 3 luni, apoi creste la 2100. Dupa un an de zile in cadrul firmei creste la 2200, dupa doi ani la 2300, dupa 3 ani la 2500 euro.