Click aici »

Sofer profesionist

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
03-02-2017
Data actualizare
03-02-2017

Descrierea postului

Transport marfa in regim de grupaj sau exclusive si transport autoturisme.
Curse interne-externe, tur-retur RO-A-DE-RO.

Transportul se efectueaza pe o camioneta de 3,5T cu remorca.

Camioneta este dotata cu tot ce este necesar efectuarii in bune conditii a serviciului.

Cerinte

- posesor carnet sofer cat. B, C+E;
- min.1 an experienta de condus camion/camioneta cu remorca;
- experienta pe extern (Germania, Austria);
- varsta 30 - 45 ani;
- analize medicale/aviz psihologic valabile, cazier;
- constituie un avantaj cunoasterea unei limbi straine: germana sau engleza.