Click aici »

Sofer profesionist pentru Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
29-12-2016
Data actualizare
29-12-2016

Descrierea postului

Grupul Berto cauta soferi profesionisti  pentru transport REGIONAL din aprilie 2017 pana in septembrie 2017. Transport de marfuri diferite (metalurgie, frigorifice, materiale de constructie). Tractor/SR, platou cu macara, etc.
Posibilitate de a va instala in sudul Frantei cu familia (contract de munca indeterminat) daca experienta este reusita.

Cerinte

Permis categorie CE.
Atestat marfa, card tahograf.
Experienta de munca minim un an.
Vorbirea limbii franceza (nivel minim) est obligatorie.

Cerinte post:
- control, incarcarea marfii in camion (transport si descarcare),  respect reguli de circulatie, control bon de livrare, verificat starea technica camion.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract de munca 169 h/luna + ore suplementare daca este nevoie.
Salariu lunar minim: 1700 euro net + orele suplementare
Asigurare sociala in Franta.
Asistenta la instalare (locuinta, acte, etc.).