Click aici »

Sofer profesionist pe comunitate

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
25-07-2016
Data actualizare
25-07-2016

Descrierea postului

Transport de marfa international pe Comunitatea Europeana pe camion 40t cu prelata.
Se lucreaza pe relatiile:
Germania - Anglia
Austria - Germania - Franta - Olanda

Cerinte

Candidatul ideal este soferul profesionist (cat. C+E) cu experienta in transportul de marfa pe camion 40t cu prelata pe Comunitatea Europeana.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera telefon de serviciu cu trafic de date si minute internationale incluse.
Salariu motivant urmand a fi stabilit dupa interviu in functie de experienta si performantele candidatului. Salariu poate creste dupa prima plecare!
Se ofera salariu in tara si diurna externa.
Transportul pana la si de la locatia camionului se asigura de catre firma noastra cu masina firmei.