Click aici »

Sofer profesionist cu atestat

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
22-05-2017
Data actualizare
20-02-2018

Descrierea postului

Efectueaza curse regulate cu masina primita pe traseele si in conditiile specificate in contract, intocmeste documentele de transport, asista la incarcarea si descarcarea marfii, asigura marfa pentru a evita deteriorarea acesteia.
Postul este pentru o camioneta Mercedes Atego, 7,5 To.

Cerinte

Persoana serioasa, motivata, responsabila care isi doreste un loc de munca stabil si are atestat valabil.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizare corelata cu nivelul muncii prestate + diurna.
Loc de munca stabil, curse regulate si weekenduri libere in general.