Click aici »

Sofer intern firma (cat. B)

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
30-09-2019
Data actualizare
20-10-2019

Descrierea postului

Academia de HR recruteaza pentru Clientul sau, importanta companie care se ocupa cu importul si distributia de echipamente medicale de inalta performanta provenind de la cei mai mari producatori ai lumii si cele mai mari si respectate branduri de profil.

Produsele companiei sunt de o calitate exceptionala si pot fi gasite in numeroase spitale si clinici, in salile de operatii, in saloanele de terapie intensiva ori in maternitati asigurand ingrijirea pacientilor. Acestea raspund celor mai inalte standarde impuse din domeniu fiind certificate FDA, CE si ISO.

Printre echipamentele furnizate se numara de exemplu blocuri operatorii (chirurgie generala si cardiovasculara, chirurgie bariatrica, urologie, ginecologie, ORL, oftalmologie, etc.), sectii de anestezie si terapie intensiva, echipamente performante de imagistica medicala si explorari functionale (CT, RMN, angiografie, echografie etc), spatii post-operatorii si saloane.

Proiectele de anvergura de dotare cu aparatura de top a unora dintre cele mai cunoscute spitale din Romania sunt o recunoastere a pozitiei de lider pe care Clientul nostru o detine in piata si a reputatiei de care se bucura.

Descrierea Jobului
Asigura transportul de perssoane (angajati si vizitatori) spre diverse locatii din Bucuresti si imprejurimi (aeroport, sediul si punctele de lucru ale firmei, la clienti, etc.)

Conduce masinile companiei (doar transport persoane) si raspunde diverselor necesitati ad-hoc de mobilitate ale companiei

Realizeaza diverse deplasari scurte (transport acte si documente, colete, deplasari la clienti) in functie de necesitati

Insoteste persoanele transportate si ramane la dispozitia acestora pe durata intalnirilor de business, evenimente si alte deplasari

Pastreaza in buna stare de functionare si curatenie masinile pe care le conduce

Vino sa lucrezi intr-o companie care te trateaza cu respect si te apreciaza la adevarata ta valoare!

Cerinte

Candidatul Ideal
Studii si Experienta

Minim Liceu/Studii medii
Experienta in roluri similare min. 1 an
Alte cerinte

Carnet conducere cat. B (de min. 3 ani)
Capacitate de orientare in Bucuresti, buna cunoastere a traseelor principale
Punctualitate si seriozitate
Atentie la detalii
Discretie
Personalitate

Aptitudini de comunicare si planificare
Prezenta de spirit/dinamism
Persoana organizata

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu de lucru placut, firma de prestigiu

Colegi deosebiti, o echipa de profesionisti, atmosfera de familie

Masini in foarte buna conditie

Program flexibil/relaxat, activitate fara stres

Masa de pranz asigurata de catre firma

Siguranta si stabilitate pe termen lung

Salariu motivant

Plati efectuate la timp, fara intarziere