Sofer incarcator pentru centrala de gudron Franta, cu permis utilaje grele C si C+E

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
11-09-2012
Data actualizare
11-09-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Constructii/Imobiliare, Transport/Distributie
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Cautam - Sofer incarcator pt centrala de gudron-cu permis : C si C+E
Face transportul de material pt asfaltare, pe un santier public

- cv cu poza si ID SKYPE la email: deco_cv@yahoo.com

Cautam - Sofer-operator cisterna/basculanta, incarcator de utilaje terasiere de asfaltare pt centrala de asfalatare mobila/masina/cisterna de bitum/gudron/asfaltare - pt Franta-cu permis si atestat de utilaje grele si substante periculoase (ADR, etc)

- permis si atesta pentru cisterne de transport bitum; gudronatoare pentru emulsii bituminoase
Face transportul de material de terasat si asfaltare, pe un santier public
Trebuie sa alimenteze santierul/centrala mobila cu material de asfaltare, operand/conducand un dispozitiv / engin / buldozer (lopata mecanica)

Cerinte

atestat / diploma si experienta pentru operarea si conducerea diferitelor utilaje de terasare si asfaltare buldoexcavator, excavator, incarcatoare frontale, mini incarcatoare, etc
-permis conducere : C si C+E
-experienta de transport, masini de mare tonaj, manipulare materiale grele / lichide minim 5 ani
(sa cunoasca materialul de lucru: gudron/bitum/smoala)
-limba frnaceza - nivel mediu - [obligatoriu]

Oferta (bonusuri, beneficii)

contract initial - 3 luni (prelungire pa la 1 an)
sal net 1100 euro
transport Rom-Franta dus-intors - decontat
cazare - asigurata