Click aici »

Sofer in Franta - limba franceza avansat

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Bucuresti, Iasi, Strainatate, Targu Jiu, Toate orasele Bucuresti Iasi Strainatate Targu Jiu Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
25-08-2013
Data actualizare
25-08-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Franceza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Activitatea principala de conducator auto cat. B ( 90% din timp) ptr directiune cu responsabilitati multiple de secretariat / asistent manager. Limba franceza avansat. Locul activitatii: Franta - zona Limoges, Paris, Lyon, etc ..

RUGAM SA APLICATI DOAR DACA SUNTETI DISPONIBILI SA PLECATI URGENT; pentru cei care au aplicat, va rugam sa reveniti pe email: deco_cv@yahoo.com si precizand daca ati putea pleca in maxim o saptamana.

Cerinte

Experienta sofat intens min. 3 ani.
Limba franceza avansat.
Permis categ B fara incidente.
Experienta de organizator / lucrul cu acte / tinut agenda director / preluat convorbiri telefonice - min cateva luni.
Prezentabil / tinuta office.
Disponibil la deplasari frecvente si abilitati de comunicare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract initial pe 3 luni cu posibilitate de prelungire.

Salariu + diurna

decont transport asigurat si cazare in Franta