Click aici »

Sofer distributie materiale de constructii Popesti Leordeni

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
12-02-2016
Data actualizare
20-06-2019

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

DISPONIBIL PENTRU LOCATIA DIN POPESTI LEORDENI

Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa si bune abilitati de comunicare.

Cerinte

- Permis auto categorie B
- experienta constituie avantaj, preferabil firma distributie
- Aptitudini foarte bune de conducere auto
- Capacitate de organizare si planificare
- Orientarea catre client si realizarea de obiective
- Atitudine pozitiva
- Initiativa
- Atentie distributiva
- Flexibilitate
- Disciplina
- Responsabilitate

Responsabilitati :

-Livrarea sau ridicarea marfurilor in mod operativ, si in conformitate cu dispozitiile primite.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Telefon de firma
Prime