Click aici »

Sofer distribuitor

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
29-08-2008
Data actualizare
29-08-2008

Descrierea postului

1. Promovarea produselor ?i imaginii companiei
2. Preluarea comenzilor de distribu?ie de la clien?i, ngrijindu-se de onorarea acestora ntocmai ?i la timp
3. Contactarea de clien?i noi ?i prezentarea ofertei firmei n scopul extinderii re?elei de distribuitori, semnarea de noi contracte de distribu?ie

Cerinte

1.Studii medii
2.Posesor permis conducere cat. B min. 2 ani vechime ?i minim 30.000 km rula?i
3.Experien?? minim 1 an ntr-o re?ea de distribu?ie local? sau na?ional?
4.Disponibilitate pentru deplas?ri n jude?ele limitrofe
5.Disponibilitate pentru perioad? de prob?
6.Persoan? onest?, con?tiincioas?, perseverent?

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru:
Luni-vineri: 9-17.30
Smb?t?: 9-13

Concediu de odihn?: 21 zile lucr?toare / an.

Tichete de masa