Click aici »

Sofer distribuitor Bucuresti si Ilfov

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
31-07-2017
Data actualizare
31-07-2017

Descrierea postului

Descrierea jobului si responsabilitati:
- Incarca/descarca si pregateste marfa in depozitul firmei pentru a fi livrata
- Raspunde de integritatea si livrarea la timp a marfurilor preluate din firma pana la livrare, cat si a marfurilor preluate de la furnizori pana la sediul firmei;
- Incaseaza numerar, ridica instrumente de plata pe care le preda departamentului contabilitate
- Se ocupa de ingrijirea auto din dotare
- Are obligatia de a anunta seful de departament cu cel putin 10 zile inainte despre expirarea asigurarii tip RCA ;
- Respecta secretul de serviciu, Normele de Protectia Muncii, Prevenirea si Stingerea Incendiilor, Regulamentul de Ordine Interioara si Procedurile Interne.
- Raspunde altor sarcini stabilite de seful ierarhic direct si care au legatura directa cu obiectivul postului ocupat.
- Cunoasterea si respectarea in principal a urmatoarelor:
  - Regulamentul privind circulatia pe drumurile publice;
  - Proceduri de lucru pe linie auto valabile in cadrul firmei.

Cerinte

Candidatul ideal:
- studii medii;
- carnet de conducere cat. B;
- experienta ca sofer distribuitor minim 2 ani;
- experienta intr-o firma cu profil similar-AVANTAJ;
- capacitate de organizare, spirit de echipa
- seriozitate, dinamism, gandire pozitiva;
- cunostinte de gestionare acte documente insotitoare;
- rezistenta la stres;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- telefon de serviciu
- auto de serviciu