Click aici »

Sofer de camion Germania

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
1500 EUR
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
06-03-2018
Data actualizare
06-03-2018

Descrierea postului

SILVERHAND Romania recruteaza pentru un angajator de prestigiu din Germania:

Sofer de camion, avand un salariu de 1800 EUR net/luna + cazare platita

Te asiguram ca serviciile noastre sunt si vor ramane mereu gratuite!
Aici gasesti consultantul tau Silverhand:
silverhand.ro/silver-team/

Pentru ca limba germana este obligatorie, Anna te ajuta sa o inveti
www.youtube.com/channel/UCqIuTznxrleeBzRgzB1Ow2w/videos

Cerinte

Cerintele postului:

? cunostinte de limba germana - la nivel conversational;

? experienta in domeniu;

? card tahograf;

? permis categoria C, CE;

? Modulul 95;

? posibilitatea de a pleca cu masina personala;

? seriozitate si punctualitate din partea candidatilor;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Vei beneficia de:

? un salariu de 1800 EUR net/luna;

? cazare asigurata si platita de firma angajatoare, incluzand cheltuielile de intretinere;

? contract de munca incheiat direct cu angajatorul german pentru o perioada nedeterminata(nu cu detasare sau PFA);

? contract de mediere transparent cu societatea Silverhand, conform legii 156/2000, fara comision sau alte taxe, fara clauze abuzive;

? ajutor si consultanta din partea angajatorului german in vederea deschiderii unui cont bancar in Germania si a indeplinirii altor formalitati la institutiile germane;

? posibilitate de a primi un avans dupa 40 ore lucrate;

? dreptul la concediu: minim 24 zile/an;

? dreptul la pensie si alocatie ''Kindergeld'' 190 EUR lunar/copil sau student pana la 26 ani;

? un bonus de min. 25% pentru orele suplimentare;

? traducerea in limba germana oferita GRATUIT de compania noastra;

? indrumare si consiliere permanenta din partea echipei noastre;

? asigurari (medicala, in caz de accident);

? dezvoltare si avansare pe plan profesional;

? loc de munca stabil si sigur la angajator serios si verificat;

Vrei un job?

Contacteaza-ne la unul din numerele de telefon: 0773 787 443, 0774 483 064 sau 0772 228 893.

De asemenea, asteptam CV-ul tau la adresa de e-mail: contact@silverhand.ro