Click aici »

Sofer colectare anvelope si deseuri

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia, Miercurea-Ciuc, Sebes, Sibiu, Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Transport/Distributie, Achizitii/Logistica
Data introducerii
12-06-2017
Data actualizare
12-06-2017

Descrierea postului

Colectorul are o serie de activitati, care impreuna, pot sa dea rezultate foarte bune.

Identificarea clientilor/generatorilor de deseuri.

In cazul anvelopelor, generatorii de deseuri sunt: Service-uri auto, vulcanizari auto, firme de transport, perfoane fizice;

In cazul deseurilor de: lemn, plastic, carton, fier, sunt: centre de distributie, sali de nunti, restaurante, societati comerciale, magazine, cafenele, cantine, persoane fizice;

Cerinte

Colectarea trebuie facuta in timpul cerut de client, in ordine profesionala si cu maxima responsabilitate;
Planificarea rutelor in asa fel incat deplasarea sa fie eficienta;
Incarcarea in remorca camionului, in ordinea specifica deseului pe care il colectati. Ex: in cazul anvelopelor, volumul este foarte ridicat, prin urmare trebuie aranjate eficient. Dublarea anvelopelor, constituie un avantaj extraordinar si conform listelor de pret, pot aduce avantaj financiar cosiderabil colectorului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ofertele de pret le veti primi atasate in email. Pretul va fi specific tipurilor de deseu;
Banii pe deseuri se incaseaza la o saptamana dupa ce s-a aflat cantitatea transportului;

Pentru clientii de anvelope, pe care dumneavoastra ii identificati si ii contractati agentilor nostri,  veti primi un bonus de:
1. Pentru Revanzatori veti primi 1% din valoarea vanduta.
2. Pentru Firme de transport, veti primi 3% din valoarea vanduta.
3. Pentru Clientul final, persoane fizice veti primi 10% din valoarea vanduta.