Click aici »

Sofer CE

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Belgium
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
13-02-2018
Data actualizare
11-12-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

Conditiile oferite de companie sunt:
1. 11.85 euro/ora brut plus primele de lucru: tot ce se lucreaza peste 10 ore pe zi se plateste +125%, toate orele de sambata cand sambata este a 6 a zi lucrata +150%, toate orele de noapte 22.00-6.00 +1.95 euro/ora in plus.
2. program variabil in schimburi si prin rotatie si sambata
3. colaborare stabila si de lunga durata
4. evaluari periodice
5. test practic de 3 ore

Cerinte

Experienta in domeniu, valabilitatea actelor necesare si disponibilitatea imediata sunt criterii pentru demararea procesului de selectie.