Click aici »

Sofer categoria B,C

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
26-09-2012
Data actualizare
26-09-2012

Descrierea postului

Titularul postului are rolul de a livra comenzile conform programului de distributie.
Transporta marfa numai in baza documentelor insotitoare: factura fiscala, aviz insotire a marfii, proces verbal de predare-primire, etc.
Participa la receptia marfurilor luand la cunostinta neconcordantele dintre facturi si marfa.
Completeaza in totalitate formularele cu regim special utilizate si foile de parcurs.
Mentine in mod obligatoriu aspectul ingrijit al autoutilitarei aflata in dotare.

Cerinte

Minim studii liceale sau postliceale.
Experienta in distributie
Permis conducere categoria B si C - minim 4 ani, fara evenimente rutiere.
Atestate profesionale in domeniu.
Persoana organizata, serioasa, onesta, prompta,cu spirit de echipa.
Spirit organizatoric si initiativa.
Abilitati de comunicare.
Receptiv la schimbare, deschis si adaptabil.
Bun cunoscator al orasului Bucuresti.