Click aici »

Sofer cap tractor + cisterna alimentara, categoria E

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
Austria, Germany, Italy
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
30-07-2014
Data actualizare
30-07-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-respectarea normelor orelor de condus si ale pauzelor
-respectarea orelor pentru incarcat si descarcat

Cerinte

-persoana puternica si rezistanta stresului
- aptitudini de comunicare in diferite situatii
- cunoasterea unei limbi straine dintre urmatoarele : engleza, italiana, franceza, germana

Oferta (bonusuri, beneficii)

se discuta in urma interviului