Click aici »

Sofer camioneta pe comunitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
26-03-2014
Data actualizare
26-03-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Transport/Distributie

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Efectuarea transporturilor interne si internationale a marfurilor in conditii optime cu respectarea indicatiilor coordonatorului de transport. Daca detineti un atestat de sofer profesionist pentru transportul de marfuri, se presupune ca stiti ca inseamna meseria de sofer de camion.

Cerinte

- atestat sofer profesionist transport marfa
- fara cazier judiciar
- minim 1 an experienta in conducerea autovehiculelor de min. 7,5 to.
- fara antecedente rutiere grave (penal)
- cunoasterea minim a unei limbi de circulatie internationala (nivel conversational)
- cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor
- seriozitate si responsabilitate
- domiciliu: CLUJ-NAPOCA (OBLIGATORIU!)