Sofer camion 7,5to, pentru lucru in echipaj, preponderent UE

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
22-11-2014
Data actualizare
22-11-2014

Descrierea postului

Angajam 2 soferi pe camioane 7,5 tone, se lucreaza in echpaj, regim circa 4-5 saptamani UE cu plecare si revenire in Romania cu 1 saptamana pauza.

Necesita timp de reactie foarte scurt pentru incarcarile din Romania spre UE, deci avem nevoie de soferi DOAR CU DOMICILIUL IN TIMISOARA SAU IMPREJURIMI.

Cerinte

Seriozitate, punctualitate, adaptabilitate la lucrul in echipa, receptiv la a invata lucruri noi, disponibilitate deplasare in UE 5 saptamani. permis conducere minim C, atestat si card tahografic valabile.