Click aici »

Sofer aprovizionare materiale constructii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Transport/Distributie
Data introducerii
15-05-2015
Data actualizare
15-05-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in unul din domeniile: Achizitii/Logistica, Constructii/Imobiliare, Transport/Distributie, Vanzari
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Activitatea presupune:
- achizitionarea materialelor de constructii in functie de necesarul de materiale, de la furnizorii agreati de compania noastra, incarcarea acestora in masina si livrarea lor catre santiere
- transportul muncitorilor si/sau a sculelor necesare pe/de pe santiere
- gestionarea echipamentelor si a sculelor cat si urmarirea functionarii acestora
- ingrijirea autoturismului pe care il conduce (curatenie, verificare ulei, verificare expirare ITP, revizie)
- alte comisioane cerute de conducerea firmei

Cerinte

- seriozitate
- responsabilitate
- rezistenta la stress si program flexibil
- cunoasterea Bucurestiului si a zonelor limitrofe
- promptitudine in indeplinirea sarcinilor

Oferta (bonusuri, beneficii)

- contract individual de munca
- salariu motivant
- echipa tanara
- posibilitatea deplasarii cu masina la domiciliu
- decontarea a minim o cartela telefonica reincarcabila pe luna
- sarbatori legale libere