Click aici »

Sofer agent distributie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Transport/Distributie, Achizitii/Logistica
Data introducerii
15-02-2014
Data actualizare
15-02-2014

Descrierea postului

Noul nostru coleg va prelua marfurile din depozitul central Brasov pentru distributie catre clientii din zona Brasov si judetele adiacente. Va incasa facturile scadente, va urmari ca produsele livrate sa fie in buna conditie si in cantitatea solicitata. Va face toate demersurile pentru ca vehiculul incredintat sa fie in buna stare tehnica.

Cerinte

- carnet de conducere cat.B
- experienta in conducerea vehiculelor autoutilitare minim 1 an
- seriozitate si punctualitate
- experianta in lucrul cu documente fiscale (chitante, facturi, avize expeditie)