Click aici »

Social media junior

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
01-02-2018
Data actualizare
01-02-2018

JPS Group

» 1 job nou de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Daca esti o persoana careia ii place sa lucreze cu texte, imagini, linkuri si cifre
Daca iti place sa lucrezi pe canale de comunicare si socializare linkedin, facebook...

Descriere:
Gestionezi mesajele pe canale de socializare ale companiei,
Creezi, postezi si monitorizezi raspunsuri la intrebarile clientilor prin intermediul contului de Linkedin si Facebook; urmarirea permanenta a nivelului de engagement;

Cerinte

Sa ai capacitatea de a-ti organiza timpul, de a-ti fixa prioritatile si de a le duce la bun sfarsit
Seriozitate si atentie la detalii;
Cunoasterea aplicatiilor Microsoft Office Word, Excel, Outlook;
Cunostinte despre Social Media si Marketing Online;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica, posibilitate de promovare
- Programe de formare profesionala
- Asigurare medicala privata
- Salariu avantajos

Trimite CV