Click aici »

Site manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad, Oradea, Timisoara Arad Oradea Timisoara
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
27-03-2014
Data actualizare
27-03-2014

Descrierea postului

Urmarirea activitatii de pe santier
Supravegherea desfasurarii lucrarilor din punct de vedere cantitativ, calitativ si al sanatatii si protectiei muncii
Urmarirea decontarilor
Monitorizarea respectarii termenelor stabilite prin contractele cu furnizorii

Cerinte

Studii superioare (studiile tehnice de specialitate in domeniul Constructii prezinta un avantaj)
Carnet de conducere - B
Abilitati excelente de comunicare si responsabilitate
Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
Initiativa
Abilitati de negociere
Experienta in munca - 2 ani

Oferta (bonusuri, beneficii)

Tichete de masa
Masa calda platita de firma
Alte beneficii (reduceri la mai multe servicii si produse)
Cazare (daca domiciliul este in alta localitate)