Click aici »

SEO & Network Marketer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
30-05-2008
Data actualizare
30-05-2008

Descrierea postului

SEO & Network Marketer este responsabil sa aduca traffic
neplatit catre website-urile noastre (creearea de blog-uri,
content, inscrierea in directoare, optimizarea paginilor web
pentru motoarele de cautare, etc).

Cerinte

Cautam un SEO & Network Marketer care sa fie \'inventiv\' si
dinamic;

Cerinte:

1. limba engleza avansat
2. cunostinte de SEO (Search Engine Optimization) si de
SEM (Search Engine Marketing)
3. cunstinte bune de HTML
4. cunostinte bune de MsOffice

Alte \'cerinte\' pentru un candidat ideal:

- Rigoare si autonomie
- O persoana orientata catre atingerea obiectivelor, care
face ceea ce face cu placere;
- O persoana cu mintea deschisa, care este eficienta si
motivate in ceea ce face
- Un jucator de echipa bun si de incredere, care poate
lucra si sub ?presiunea? deadline-urlior;
- Abilitati de comunicare si rezolvare a problemelor;
- Simtul umorului reprezinta un avantaj :)

Oferta (bonusuri, beneficii)

1. salariu atractiv (se va stabili dupa interviu in functie
    de calitatile si aptitudinile candidatului)
2. loc de munca placut
3. masa de pranz asigurata la sediul firmei
4. colaborare pe termen lung
6. bonusuri in functie de obiectivele atinse.