Click aici »

Senior developer si mentenanta site-uri si aplicatii web

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
27-11-2009
Data actualizare
27-11-2009

Descrierea postului

Analiza, dezvoltare si mentenanta site-uri si aplicatii web.

Cerinte

- Experienta in dezvoltarea aplicatiilor web folosind tehnologii opensource
- Experienta solida cu: PHP5, MySQL, javascript/ajax/json, xhtml, css
- Cunostinte solide de OOP, algoritmi, design patterns & best practices
- Experienta in lucrul cu cel putin un framework cunoscut (symfony, zend framework, cake php, code igniter etc)
- Experienta in modelarea si utilizarea bazelor de date relationale
- Experienta in lucrul cu Magento contituie un real avantaj
- operare/administrare Linux (constituie avantaj)
- Deschidere catre alte tehnologii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut
- Posibilitati de dezvoltare profesionala
- Lucrul in cadrul unei echipe de tineri profesionisti.