Click aici »

Senior Account Manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Publicitate/PR
Data introducerii
31-05-2017
Data actualizare
12-09-2017

All Promo

» 1 job nou de la aceeasi firma

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in unul din domeniile: Publicitate/PR, Vanzari

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Compania All Promo infiintata in 2006, importator direct de articole promotionale angajeaza Senior Account Manager.

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele criterii:
-Experienta in vanzarea de obiecte promotionale
-Derularea proiectelor
-Gestiunea clientilor
-Experienta min 3 ani (constituie un avantaj)

Cerinte

Cautam o persoana serioasa, activa si dinamica, cu experienta bogata in domeniu si cu portofoliu solid de clienti.