Click aici »

Selectie si plasare candidati disponibilizati- ASCOL

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Protectie/Paza, Educatie/Training
Data introducerii
25-01-2013
Data actualizare
13-09-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 6 intrebari.

Descrierea postului

Toti romanii patrioti si constienti de situatia grava in care a fost adusa Romania, in ultimii 23 de ani, sunt rugati sa militeze, in mod voluntar, alaturi de grupul nostru de initiativa, punandu-si in valoare competenta, creativitatea, spiritul civic si justitiar.
Luind act de incalcarile repetate si sfidatoare a legilor tarii, a Constitutiei in mod deosebit, de catre majoritatea politicienilor din partide, incalcari comise in beneficiul unor grupuri de presiune autohtone si straine, dar in defavoarea interesului national, asociatia noastra a hotarat sa actioneze in parteneriat cu Alianta Lege si Ordine (cu sigla A.L.O.), condusa de distinsul av.Gheorghe DINU (fost candidat la Presedintia Romaniei, incomod actualilor politicieni) - http://www.alo.org.ro
Aceasta propunere, venita din partea unor membri rezervisti, diponibilizati, someri, a fost analizata de Comitetul Director ASCOL si aprobata.
Consideram necesara prezenta dvs. intrucat dorim sa realizam o miscare adevarata, de renastere a constiintei nationale, de asezare a Romaniei pe drumul corect al statului de drept, al democratiei reale, pentru respectarea sistemului de valori fundamentale individuale si nationale.
Cunoastem problemele, suferintele, nevoile si nazuintele poporului roman la momentul prezent si suntem constienti de faptul ca oricat ne-am stradui nu vom putea sa le satisfacem pe toate. De aceea am ales trei prioritati pe care vrem sa ti le asiguram: educatie, sanatate, ordine publica si siguranta nationala.
Asociatia ASCOL are disponibile urmatoarele posturi:
- Vicepresedinti cu probleme organizatorice la filiale de judet (sector -Bucuresti) - 40 posturi;
- Vicepresedinti filiale de judet (sector -Bucuresti) pentru departamentul Aparare, Ordine Publica, Siguranta Nationala - 120 posturi;
- Consilieri judet (sector - Bucuresti) pentru departamentul Educatie - 80 posturi;
- Consilieri judet (sector - Bucuresti) pentru departamentul Sanatate- 80 posturi;
- Specialisti pentru incadrarea departamentelor:Juridic, Financiar, Transporturi si Comunicatii, Agricultura si Mediu, Muncii, Turism, Management, Informatica, Cultura si Sport.
In sprijinul ocuparii fortei de munca, ASCOL isi rezerva dreptul de a plasa candidati institutilor sau firmelor solicitante.

In acest sens, va rugam sa trimiteti CV-ul dvs. impreuna cu raspunsurile Minichestionarul ASCOL, atasat.

Relatii si informatii: 0728.839.400 sau 0754.040.962
Site: http://ascol.weebly.com ; www.apap.ro E-mail ascolclub@gmail.com

Cerinte

- cadre militare in rezerva din sistemul de aparare, ordine publica si siguranta nationala (rezervisti);
- membri ai sindicatului A.P.A.P. ?www.apap.ro;
- studenti, pensionari, disponibilizati, someri.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Confidential