Click aici »

Sefa de tura magazin confectii barbati

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Comert
Data introducerii
12-11-2010
Data actualizare
15-02-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Asigura sprijinul sefului de magazin pentru atingerea prin profesionalism si abilitati manageriale, a unor cifre de vanzari, conform nivelului stabilit de managementul firmei;
- Coordonarea echipei de vanzari impreuna cu seful de magazin;
- Administrarea activitatii intregii locatii din punct de vedere al vanzarii;
- Adminstrare bunuri companie, mijloace fixe;
- Gestionarea valorilor si bunurilor societatii;
- Depunerea tuturor eforturilor in realizarea targetului de vanzari.

Cerinte

- Cunostinte privind gestionarea si optimizarea stocurilor si asigurarea conditiilor de depozitare pt. pastrarea calit??ii si integritatii produselor
- Gestiunea activelor / fondurilor fixe ale magazinului
- Cunostinte operare calculator
- Negociere
- Cunostinte Limba Engleza
- Orientare catre relatia cu clientii
- Spirit de lider
- Obiectivitate
- Atentie la detalii
- Munca in echipa
- Abilitati de comunicare
- Dezvoltarea capabilitatilor angajatilor.
CV Insotit de FOTO
Aspect fizic placut

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonus in functie de targetul atins.