Click aici »

Sef tura servicii de securitate

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
14-07-2015
Data actualizare
14-07-2015

Descrierea postului

- Raspunde de conducerea activitatii personalului de paza subordonat si asigura integritatea obiectivului acolo unde este cazul;
- Instruieste personalul din subordine privind aplicarea procedurilor interne in functie de obiectiv;
- Tine evidenta armamentului, munitiei si accesoriilor din camera de armament;
- Asigura distribuirea armamentului si munitiei, cu respectarea prevederilor legale in vigoare;
- Coordoneaza activitatea privind asigurarea securitatii armamentului si munitiei din gestiunea societatii;
- Monitorizeaza alarmele aparute in sistemul de securitate electronica;
- Verifica executarea serviciului de paza a agentilor din subordine in functie de obiectiv.

Cerinte

- Absolvent studii medii;
- Atestat Agent de Securitate;
- Cunostinte operare PC;
- Competente dispecerat/monitorizare CCTV;
- Disponibilitate la program de noapte, in ture si la deplasari.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariul atractiv;
- Bonuri de masa;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.