Click aici »

Sef siloz

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
02-08-2011
Data actualizare
02-10-2011

Descrierea postului

Sef siloz:

- se ocupa cu gestionarea produselor agricole depozitate in siloz si raspunde in solidar cu ceilalti gestionari in cazul lipsurilor constatate sau a degradarilor calitative;
- face parte din comisia de receptie si autoreceptie a produselor agricole;
- urmareste intocmirea corecta si la timp a actelor de gestiune;
- coordoneaza, indruma si raspunde de munca personalului din subordine;
- controleaza si raspunde de realizarea pontajului muncitorilor
- primeste si executa dispozitii de livrare
- asigura executarea reparatiilor curente, curatirea si dezinfectarea spatiului

Cerinte

- 1-2 ani experienta in domeniul agricol, preferabil comert cereale/seminte oleaginoase
- cunostiinte PC
- cunostinte despre produse, indicatori de calitate, interes domeniului agricol
- permis conducere
- orientare catre rezultate.