Click aici »

Sef serviciu organizare si lansare productie

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Turda Turda
Domeniile ofertei
Altele, Productie
Data introducerii
04-10-2010
Data actualizare
04-10-2010

Descrierea postului

Productie izolatori din ceramica.

Cerinte

Cerinte:

Experienta relevanta in posturi similare in fabrica ( companii de industrie), in programarea productiei
Cunoasterea de softuri in domeniu
Preferabil- Cunostinte de stabilire a timpului de lucru pe om si utilaj/ normare

Atributii:

Preia comenzile de la departamentul vanzari
Programeaza productia in functie de capacitatea de productie
Stabileste termene de finalizare si le comunica sefilor de la sectia de productie
Urmareste stadiul comenzilor si in caz de intarzieri, reprogrameaza comanda.