Click aici »

Sef Sala

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele, Turism/Hoteluri
Data introducerii
26-08-2010
Data actualizare
26-08-2010

Descrierea postului

- Sa raspunda de vesela, tacamuri, pahare si de folosirea corecta a acestora.
- Sa inventarieze periodic vesela, tacamurile, paharele si sa raporteze superiorului lipsurile, distrugerile, necesarul.
- Sa raporteze superiorului neindeplinirea standardelor NH in bar, restaurant, mic dejun, evenimente si sa caute solutii pentru rezolvarea acestora.
- Sa propuna Directorului general metode de eficientizare a activitatii din departamentul restaurant ? bar.
- Sa serveasca clientii in bar, restaurant, coffee break, hol receptie.
- Sa asigure aranjarea bufetului pentru micul dejun.
- Sa pregateasca si sa verifice restaurantul pentru micul dejun si pentru cina.
- Sa pregateasca si sa verifice salile de conferinta pentru evenimente.
- Sa pregateasca si sa verifice room service-ul si barul.
- Sa participe la activitatile cu caracter general ale hotelului, la solicitarea superiorilor.

Cerinte

- Sa cunoasca limba engleza;
- Sa fie un bun organizator;
- Cu initiativa;
- Sociabil.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Bonuri de masa.