Click aici »

Sef profil laborator

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Giurgiu Bucuresti Giurgiu
Domeniile ofertei
Industrie, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
02-03-2018
Data actualizare
02-03-2018

Descrierea postului

Asigura efectuarea corecta a incercarilor de laborator;
Asigura preluarea probelor verificand documentele insotitoare (pv, borderou, comenzi);
Raspunde de fluxul de lucru si trasabilitatea procesului de efectuare a lucrarilor;
Elaboreaza proceduri tehnice de lucru si instructiuni de lucru;
Raspunde de corectitudinea, lizibilitatea, inregistrarea documentelor intocmite;
Pastreaza confidentialitatea in legatura cu datele si informatiile rezultate din activitatea pe care o desfasoara;

Cerinte

Studii superioare sau studii tehnice de specialitate;
Vechime minim 3 ani;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu, tichete de masa, cazare;
Relatii suplimentare la tel. 0734441089