Click aici »

Sef Productie

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Mioveni, Pitesti Mioveni Pitesti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
07-04-2010
Data actualizare
07-04-2010

Descrierea postului

- Controlul si supravegherea procesului de productie;
- Formarea si supravegherea personalului productiv;
- Normarea productiei;
- Organizarea zilnica a personalului pe operatiuni si impunerea ritmului de lucru;
- Stabilirea regulilor si procedurilor de lucru;
- Rezolvarea problemelor din productie (oameni, masini, produse, etc.);
- Alte sarcini legate de productie.

Cerinte

- Studii superioare;
- Experienta intr-un post cu atributii asemanatoare;
- Cunostinte operare PC (Office, Outlook, Internet);
- Persoana cu autoritate, responsabila si corecta, activa si implicata.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta in cadrul interviului.
Nota: Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea interviului.