Click aici »

Sef Inginer aprovizionare

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Inginerie
Data introducerii
29-07-2009
Data actualizare
29-07-2009

Descrierea postului

Rol: Asigur? aprovizionarea societ??ii cu materialele necesare desf??ur?rii activit??ii productive ?i administrative.
? Transmiterea pre?urilor la materiale, cuprinse n ofertele ntocmite de departamentul tehnic
? ntocmire baz? de date cu furnizorii de materiale
? Actualizarea pre?urilor la materiale
? Colaborarea cu departamentul tehnic pentru ntocmire oferte de participare la licitatii
? Negocierea pre?urilor la materiale cu furnizorii

Cerinte

? excelente abilitati de negociere
? studii superioare de inginerie
? corectitudine, con?tiinciozitate
? disponibilitate la deplas?ri
? experien?? minim? de 5 ani ntr-un post similar
? Studii superioare tehnice, Facultatea de Construc?ii;

Oferta (bonusuri, beneficii)

? posibilit??i de dezvoltare profesional? n cadrul companiei
? oportunitatea contribu?iei la proiecte de dimensiuni
? pachet salarial atractiv
? telefon de serviciu