Click aici »

Sef formatie muncitori (inginer constructor)

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
04-12-2014
Data actualizare
18-12-2014

Descrierea postului

- coordoneaza activitatea de execuie a lucrarilor de constructii
- intocmeste necesarul de resurse materiale in functie de lucrari si verifica documentele si calitatea materialelor sosite pe santier;
- monitorizeaza progresului activitatilor in mod regulat;
- mentine si respecta strict bugetul si standardele de calitate in conformitate cu cerintele societatii;
- supervizeaza constant desfasurarea lucrarilor si rezolva eventualele probleme aparute in executie;
- asigura controlul permanent al calitatii lucrarilor efectuate pentru atingerea parametrilor prevazuti in documentatia tehnica .
- intocmeste si/sau verifica situatii de lucrari.
- asigura managementul fortei de munca existente la lucrare.
- urmarirea situatiilor de lucrari.
- realizarea documentatiei de lucrari.
- urmareste executia calitativa a lucrarilor de constructii conform cu cerintele exprimate in proiectele de executie si a normelor tehnice in vigoare.

Cerinte

- experienta minim 2 ani in domeniu
- abilitati de comunicare
- capacitate foarte buna de organizare, de respectare a termenelor limita
- persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
- capacitate de sinteza si analiza
- operare calculator