Click aici »

Sef ferma vegetala

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Inginerie, Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
29-06-2018
Data actualizare
07-06-2019

Descrierea postului

Responsabilitati:

- planificarea tehnologiilor necesare pregatirii, infiintarii,  intretinerii, recoltarii culturilor vegetale;
- planificarea materialelor necesare pentru pregatirea, infiintarea,  intretinerea si recoltarea culturilor planificate
- planificarea timpului de executie a lucrarilor specifice  tehnologiilor de lucru necesare infiintarii culturilor
- planificarea necesarului de personal pentru punerea in aplicare a  tehnologiilor de lucru
- implementarea tehnologiilor propuse
- coordonarea, instruirea si supravegherea personalului care  desfasoara activitati specififice proceselor de lucru
- gestionarea materialele necesare desfasurarii activitatilor din  procesul de productie;
- intocmirea documentelor si rapoartelor specifice materialelor  folosite si pentru volumurile de lucru desfasurate conform  planificarilor;
- intocmirea de documente si rapoarte specifice resurselor umane;
- verificarea si asistarea lucrarilor planificate, consumurile de  materiale, urmarirea stadiului culturilor in toate etapele de  vegetatie inclusiv recoltarea

Cerinte

- inginer agronom
- experienta ca inginer agronom min 5 ani

Oferta (bonusuri, beneficii)

- posibilitatea lucrului intr-o ferma modernizata
- salariu atractiv fix, la care se adauga orele suplimentare platite
- extra beneficii

Instrumente de lucru:
- autoturism de serviciu
- telefon de serviciu
- laptop de serviciu

Trimite CV