Click aici »

Sef depozit

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Petrosani Petrosani
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
26-06-2012
Data actualizare
26-06-2012

Descrierea postului

Intocmire comenzi catre furnizori conform cererii si necesarului magazinului
gestionarea materialelor si produselor din depozit;
realizarea receptiilor conform normelor in vigoare pe baza de acte insotitoare;
depozitarea materialelor pe loturi de calitate si sortimente;
eliberarea produselor finite din gestiune, pe baza comenzilor si contractelor aprobate.

Cerinte

1)Calificare ? minim studii medii, preferabil economice;
2)Experienta anterioara relevanta ? min 2 ani in domeniu, instalatii termice, instalatii sanitare, fitinguri, materiale de constructii.
3)Calitati dorite ? responsabilitate, corectitudine, spirit organizatoric, autoritate, siguranta, comunicativitate, incredere, capacitate de incadrare in termene limita,
4)Cunostinte ? de: contabilitate primara, legislatia stocurilor, operare PC, abilitati de calcul matematic,

Oferta (bonusuri, beneficii)

1)pachet salarial competitiv (salariul negociabil in urma interviului,
2)mediu de lucru prietenos in cadrul unei echipe de profesionisti;
3)oportunitatea de dezvoltare a carierei profesionale.