Click aici »

Sef depozit

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
13-12-2017
Data actualizare
13-12-2017

Descrierea postului

Candidatul ideal:
- Persoana proactiva si atenta la detalii;
- Experienta pe postul de gestionar sau in domeniul logisticii de produse;
- Cunostintele tehnice si de contabilitate primara constituie un plus;
- Bune abilitati de gestionare fizica si organizatorica a produselor;
- Seriozitate, corectitudine, comunicativitate, flexibilitate;
- Abilitatea de a lucra sub presiune, de respectare a termenelor si de asumare a responsabilitatilor;
- Cunostinte PC si carnet de conducere categoria B;
- Cunoasterea limbii maghiare si/sau engleze la nivel mediu.

Cerinte

Responsabilitati:
- Participa la realizarea receptionarii si expedierii corecte a marfurilor;
- Asigura organizarea rationala a  produselor in depozit si verifica in permanenta stocurile;
- Verifica, inregistreaza si emite bonuri de consum, comenzi de produse, CMR-uri, avize, etichete sau altele acte solicitate de catre angajator;
- Deserveste clientii doar pe baza documentelor emise;
- Intocmeste necesarul produselor de comandat de la furnizori;
- Anunta conducerea firmei de indata ce constata diferente intre stocul scriptic si cel fizic;
- Raspunde de gestiunea marfurilor din depozit, supervizeaza si raspunde de aplicarea procedurilor interne de gestiune;
- Participa la inventarul periodic si anual al produselor si intocmeste rapoartele specifice catre managementul companiei;
- Este sprijin activ pentru celelalte departamente ale firmei.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- Salariu lunar atractiv, care se discuta la interviu;
- Bonusare anuala pentru buna gestionare a depozitului;
- Bonuri de masa;
- Telefon si calculator de serviciu;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa de profesionisti.

Descrierea companiei:
DTN-RO are aproape 10 ani de experienta in domeniul comercializarii de echipamente frigorifice si de climatizare, fiind parte a grupului DTN Group cu filiale in Slovacia, Austria, Ungaria si Romania.