Click aici »

Sef depozit Ghimpati (Giurgiu)

Liceu, Scoala postliceala, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
1000 EUR
Oras(e)
Alexandria, Giurgiu, Ilfov Alexandria Giurgiu Ilfov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
27-04-2021
Data actualizare
27-04-2021

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

Coordoneaza activitatea zilnica din depozit, organizeaza spatiul de depozitare;
Planifica activitatea operatorilor din depozit (5 persoane);
Gestioneaza circuitul produselor-receptie intrari/iesiri, stocare, atat din punct de vedere cantitativ precum si al starii tehnice;
Asigura planificarea activitatilor de inchiriere cofraje, reparatii si alocarea resurselor;
Organizeaza transportul cofrajelor conform programului stabilit;
Intocmeste documentele necesare conform normelor specifice de gestiune precum si cerintelor firmei.

Cerinte

Cautam Sef Depozit Cofraje! Sunt eligibili candidati din zonele: Videle, Alexandria, Giurgiu, Bragadiru, Cornetu, Mihailesti.
Studii medii/superioare tehnice;
Experienta in constructii sau piata materialelor de constructii;
Limba engleza-nivel AVANSAT;
Limba spaniola-Avantaj;
Office Excel-nivel AVANSAT;
Cunostinte despre componentele sistemelor de cofrare-Avantaj;
Persoana serioasa, responsabila, bun comunicator si mediator.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Transport decontat - Activitatea se va desfasura la depozitul din Ghimpati (Giurgiu);
Abonament de sanatate privat la MEDLIFE;
Posibilitatea de a castiga suplimentar dupa 6 luni de zile;

Trimite CV