Click aici »

Sef bucatar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
30-10-2015
Data actualizare
30-10-2015

Descrierea postului

Candidatul ideal:
- persoana capabila, dornica de afirmare, experienta in domeniu;
- curs de calificare in domeniu pt bucatari;
- experienta de minim 2 ani in bucatarie pe pozitie similara;
- prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine;
- atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu colegii.

Cerinte

Responsabilitati:
- coordoneaza intreaga activitate in bucatarie;
- intocmeste retete si necesarul de materii prime;
- prepara si verifica toate produsele din bucatarie din punct de vedere cantitativ si calitativ;
- raspunde de gestiunea bucatariei.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:
- mediu de lucru placut si motivant. Echipa tanara si profesionista;
- daca indepliniti cerintele mai sus mentionate, asteptam cv-urile dvs insotite de o fotografie recenta;

"Hotel Pik Elegance 4*, Bucov - Prahova"