Click aici »

Sef atelier

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Arad Arad
Domeniile ofertei
Reparatii/Service
Data introducerii
03-08-2015
Data actualizare
17-09-2015

Descrierea postului

Dorim o persoana cu foarte bune abilitati de organizare,planificare si de implementare a planurilor/proiectelor si cu o experienta in munca de 3-5 ani pentru punctul de lucru Arad.

Coordoneaza activitatea din cadrul atelierului de reparatii, asigurand o incarcare completa si optima a acestuia;
Verifica calitatea lucrarilor, atat la terminarea acestora, dar si in timpul desfasurarii lor;
Controleaza si ajusteaza, daca este necesar, norma de munca a fiecarui mecanic din subordinea sa;
Cunoaste in orice moment situatia reparatiilor si informeaza clientul, prin consultantul de service, daca sunt necesare piese sau reparatii suplimentare, altele decat cele mentionate in comanda de reparatie;
Verifica modul in care mecanicii ponteaza timpul lucrat;
Raspunde de ordinea si curatenia in atelier, repartizand sectoare pentru fiecare mecanic;
Raspunde de utilizarea corecta, intretinerea si pastrarea in conditii corespunzatoare a echipamentului din atelier;
Supervizeaza activitatea de dezvoltare profesionala a fiecarui subordonat si propune, ori de cate ori considera necesar, continuarea pregatirii profesionale a acestuia.

Cerinte

Studii superioare: profil tehnic (mecanic avantaj);
Cunostinte operare PC;
Carnet de conducere categoria B;
Experienta de minimum 3-5 ani intr-o pozitie de Sef atelier;
Bune abilitati de comunicare;
Seriozitate, corectitudine;
Capacitatea de a motiva si dezvolta calitatile personalului;
Orientare spre cerintele clientului.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial motivant;
Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o echipa de profesionisti.