Click aici »

Sectretar administrativ

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Sibiu Sibiu
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
30-06-2011
Data actualizare
30-06-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Asigurarea condi?iilor optime pentru realizarea de c?tre management a unor contacte eficiente cu persoanele din interiorul ?i exteriorul firmei, asigurarea unei bune circula?ii a documentelor ?i informa?iilor la nivelul firmei
Planifica si coordoneaza activitatea Serviciului Asigurarea Calitatii in cadrul societatii;
Coordoneaza activitatea de aprovizionare.

Cerinte

Fluenta in exprimarea in limba engleza, franceza si/sau germana.
Cunostinte necesare sef birou aprovizionare- instruire necesara
Cunostinte de operare pe calculator.
Cunoasterea produsului
Nivel inalt al abilitatilor interpersonale (influentare, negociere, comunicare, prezentare) care sa-i permita sa interactioneze cu oameni aflati la diferite nivele.
Abilitatea de a organiza si a prioritiza activitatile profesionale.
Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale.
Capacitatea de a lucra in conditii de stres.
Permis de conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu.