Click aici »

Secretariat contabilitate primara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Secretariat/Administrativ, Resurse umane, Finante/Contabilitate
Data introducerii
09-05-2018
Data actualizare
01-10-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.
Candidatii trebuie sa aiba experienta in unul din domeniile: Educatie/Training, Finante/Contabilitate, IT Hardware, IT Software, Legal/Avocati/Notari, Management/Consultanta, Marketing, Non-profit/Voluntariat, Resurse umane, Secretariat/Administrativ, Serviciu clienti, Vanzari

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Activitatea se desfasoara atat la sediul firmei, cat si la clienti. Se administreaza documentele intrate si iesite din firma, se prelucreaza data de contabilitate primara.

Cerinte

Cunostinte PC, word, excel, eventuala SAGA, care prezinta un avantaj,
Cunostinte de limbi straine cunoscute prezinta un avantaj.
Disponibilitate privind deplasarile, inclusiv cu auto.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Telefon firma. Autoturism la dispozitie. Procent din realizari.