Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
25-06-2013
Data actualizare
25-06-2013

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

Intocmeste si actualizeaza baza de date;
Alte atributii la cererea managerului
Atributii aferente unei activitati intr-o firma de contabilitate
- Acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- Intocmeste fisele de magazie
- Intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- Primeste vizitatorii;
- Asigura protocolul;
- Participa la sedintele saptamanale organizate in cadrul firmei;
In limita timpului disponibil si in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea marfurilor.

Cerinte

Prezenta agreabila
Sa foloseasca la perfectie word, excel, mail
Sa aiba abilitati de comunicare
Sa fie foarte organizata, si sa lucreze bine in conditii de stres
Sa faca fata unor sarcini variate, si sa le organizeze pe fiecare
Permis auto Cat B si sa il foloseasca in Bucuresti

Oferta (bonusuri, beneficii)

Transport decontat.
Telefon (daca e cazul)
Laptop (daca e cazul)