Click aici »

Secretara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
14-02-2013
Data actualizare
06-07-2015

Descrierea postului

- Preluarea apelurilor telefonice si redirectionarea lor;
- Inregistrarea tuturor documentelor intrate si iesite din firma si asigurarea fluxului intern al acestora;
- Traducerea de documente;
- Planificarea si centralizarea micilor achizitii in cadrul departamentului administrativ;
- Redacteaza corespondenta, adrese;
- Coordoneaza si raspunde de buna desfasurare a activitatii de secretariat;
- Raspunde pentru buna organizare a deplasarilor managementului societatii;
- Asigura protocolul oaspetilor societatii
- Disponibilitate de lucru si in week-end.

Cerinte

- Studii superioare finalizate;
- Limba engleza - obligatoriu;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Cunostinte foarte bune operare PC;
- Abilitati de organizare si planificare a activitatilor zilnice;
- Persoana organizata, dinamica, eficienta, capabila sa isi indeplineasca responsabilitatile la timp

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant
Conditii de lucru excelente.